• LIBOWIEC III
  • LIBOWIEC III

     

  • OSIEDLE NOWOCZESNE

OSIEDLE LIBOWIEC III W JASTRZĘBIU -SPRZEDANE

 

 

Przedstawiamy nową inwestycję: Osiedle Hebanowe

Telefon do kontaktu: 510 269 078 Monika

 


 

 

Zamierzona budowa obejmuje 2 domy postawione z płyt SIP- opatentowanej technologii firmy SOLCRAFT oraz 2 domy budowane tradycyjnie technologią murowaną.

Więcej w zakładce "PANELE SIP"

 

 

Domy będą posiadać pompę ciepła.

 

 

 

 

 

Inwestycja znajdować się będzie na ulicy Libowiec. Jest to spokojna, zielona okolica niezbyt oddalona od centrum miasta. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy, a istniejąca główna droga zaraz przy osiedlu sprawia, że mieszkańcy nie muszą się martwić o odśnieżanie i brak przejazdu. Wszystko to, aby zapewnić maksymalny komfort użytkownikom. Jest to idealny wybór, aby odpocząć po całym dniu pracy z rodziną w przyjemnej okolicy.

Heban to dom parterowy utrzymany w stylu bungalow. Cechą charakterystyczną tego typu zabudowy jest maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej, a zaletą wygodne mieszkanie na jednym poziomie, bez schodów i skosów. Bryłę charakteryzuje prostota, duże przeszklenia, wysoki sufit w salonie oraz częściowo zadaszony taras. Jest to dom idealny dla 4-osobowej rodziny ceniącej komfort.

W projekcie istnieje wyraźny podział na część dzienną i nocną. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, łazienka, zamknięta kuchnia oraz salon z wysokim sufitem, dzięki czemu część dzienna zyskuje wyjątkową przestrzeń.

 

 

Inwestycja w trakcie realizacji!

 

 


 

Ceny domów w stanie deweloperskim:

Nr 1- 93m2 + wiata garażowa + działka 6ar  SPRZEDANE

Nr 2- 93m2 + wiata garażowa + działka 6ar  SPRZEDANE

Nr 3- 93m2 + wiata garażowa + działka 6ar  SPRZEDANE

Nr 4- 93m2 + wiata garażowa + działka 6ar  SPRZEDANE

 

TELEFON KONTAKTOWY: 512 118 024

Kontakt

ALVIC INVESTMENT
ul. Libowiec 31a
44-337 Jastrzębie Zdrój
e-mail: biuro@alvic.pl
telefon kom.: 510-269-078