• LIBOWIEC III
  • LIBOWIEC III

     

  • OSIEDLE NOWOCZESNE

PANELE SIP

Jako jedni z nielicznych oferujemy państwu budowę domu z najlepszego materiału na rynku!

Chodzi o izolacyjną płytę konstrukcyjną SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB.

Współpracujemy z firmą Solcraft- jedynym producentem paneli, który opatentował sposób łączenia płyt bez powstawania mostków cieplnych. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że złe wykonanie zaprzepaści Wasze marzenia o ciepłym, ekologicznym domu.

Proponujemy dwa rodzaje płyt:

* H-Block® jest izolacyjną płytą konstrukcyjną do budowy ścian nośnych, stropów, podłóg oraz dachów ze zredukowaną więźba dachową. Dostępna jest w trzech grubościach 13, 17, 23 cm o szerokości 125 cm lub 62,3 cm i maksymalnej długości 1250 cm.

Więcej informacji:h-block-idea-produktu

* Thexpan® to jedyne na rynku, chronione prawem patentowym rozwiązanie, które łączy płytę warstwową z wymiennikiem ciepła, tworząc jeden nowoczesny materiał konstrukcyjny. Innymi słowy do płyty warstwowej dołączono miedziane rury wypełnione glikolem.  Dzięki temu pełnią one funkcję nie tylko osłon konstrukcyjnych, termicznych i przeciwdeszczowych ale też solarnych.

Więcej informacji:thexpan-idea-produktu

Bez obaw i mimo mitów jakie krążą wokół tej technologii- jest to bardzo odporna konstrukcja. Domy z paneli SIP przetrwały huragan Katrina w 2005 roku. Co więcej świetnie wytrzymują też trzęsienia ziemi i są doskonałym wyborem przy występujących szkodach górniczych. Niwelujemy więc prawdopodobieństwo wystąpienia pęknięć i rys, a w późniejszym okresie wymiany lub wzmocnienia konstrukcji.. Są to sytuacje bardzo typowe i wręcz nagminne przy murowaniu tradycyjnym sposobem.

Zdjęcia przedstawiające stan domów z SIP po klęsce żywiołowej:technologia-vs-sily-natury

Na tym zalety płyty warstwowej się nie kończą, ponieważ mają one rewelacyjne właściwości izolacyjne. Współczynnik przenikania ciepła waha się od 0,21 do 0,1 [W/m2K]. Jest to doskonały wynik, ponieważ kwalifikuje się pod dom energooszczędny i pasywny.  W domu energooszczędnym roczne zapotrzebowanie na energię wynosi od 30 do 60 kWh/(m2), a w budynku tradycyjnym  od 90 do 120 kWh/(m2). Oznacza to znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji!

Niewątpliwym plusem jest także szybkość wykonania. Gotowy dom do wykończenia otrzymują Państwo w zaledwie cztery tygodnie. Produkcja ścian i dachu odbywa się na hali produkcyjnej, co uniezależnia proces budowy domu od pogody.

Estetyczność podczas budowania zadowoli nawet najbardziej wymagających. Plac budowy jest czysty i schludny, ponieważ konstrukcja nie wymaga głębokich wykopów pod fundament.

 

Zapraszam do współpracy- za darmo wycenimy koszt postawienia budynku w proponowanej przez nas technologii na podstawie projektu domu, wyszkolimy brygady budowlane w zakresie montażu, a nawet postawimy budynek jeśli zajdzie taka potrzeba... wszystko w celu Waszej wygody.

 


Kontakt

ALVIC INVESTMENT
ul. Północna 30
44-335 Jastrzębie Zdrój
e-mail: biuro@alvic.pl
telefon kom.: 510-269-078